| Oakf a întrebat:

Mi-am făcut un cont nou de Yahoo! Messenger și nu primesc email-uri. Mi-am schimbat parola dar tot nu primesc email-uri (cu activarea Facebook sau altele). Am încercat să-mi fac alt cont de Yahoo! Messenger dar tot nu primesc email-uri (dacă schimb parola primesc email-ul cu Schimbare Parola dar altele nu). Fără răspunsuri de genu: "Nu știu", "Schimbă parola", "Fă alt cont" că am încercat. happy

Răspuns Câştigător
| Dvmasster1 a răspuns:

Poate contul tau e @yahoo.ro si tu ai scris cu @yahoo.com cand te-ai inregistrat undeva, sau invers.

1 răspuns: