| Maream a întrebat:

Cum pot sa comand de pe siteul oficial Bershka Romania? cel mai explicit raspuns are funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Din cate stiu siteul nu are domeniu de comenzi online inca!

| Maream explică (pentru killforfun19):

Pfai... de 3 zile stau si tot caut... da cred ca ce zici tu e corect sad!

| killforfun19 a răspuns:

Pai asa si e ca din cate am auzit vrea sa se faca si domeniu comenzi online!