| forlucky a întrebat:

Cum comand online de pe Bershka? Dau funda pentru celui mai explicit raspuns.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca vrei sa comanzi DE PE... ca dupa e mai complicat, poate doar daca te duci DUPA magazin si dai comanda de acolo.

in rest e ca orice magazin online, pui in cos produsele si cand ai terminat finalizezi comanda

| justanotheruser99 a răspuns:

Ok, voi încerca să-ți explic cat de detaliat pot. Accesezi site-ul, click stânga pe produsul dorit, selectezi mărimea (in cazul in care e nevoie, accesezi tabelul cu marimi), după care click pe "Adaugă in coș", iar așa procedezi cu toate produsele pe care vrei sa le comanzi. După ce ai terminat, dai click pe coșul de cumpărături si finalizezi comanda. Îți completezi datele personale, adresa, etc. dar înainte ar trebui sa știi ca plata se face doar cu cardul (Visa, Mastercard, Amex, Paypal).
Si... cam atât ar fi de știut. Comanda ajunge in jur de 2, 3 zile, iar transportul se plătește separat. (Depinde acum, pentru ca daca depășește un anumit preț, mi se pare ca e gratuit, nu mai stiu sigur).