| AnaisC a întrebat:

TPU! Imi puteti da o lista cu site-uri unde as putea publica anunturi pentru meditatii? (as prefera niste site-uri specializate in asa ceva). Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sarumana! Imi pareti cunoscuta de undeva. Sau poate ma insel? Daca v-am cufundat va rog sa ma scuzati.

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu te panica, Popescule, stai bine cu memoria.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AnaisC):

Am stiut, am stiut ...esti strengarita aceea care faci cu ochiul. Dar stai, stai nu pleca, ce fel de meditatii faci? Yoga, kundalini, transcedentala? Spune-mi eu daca sunt ranit de moarte din dragoste daca ma meditezi ma poti salva?

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Engleza, Popescule. Numai niste calmante cred ca te mai pot salva pe tine...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AnaisC):

Calmante? Pai cand vin la meditatii gasesc sigur tot la tine, in poseta sigur nu-ti lipsesc pentru cand te aduc la disperare elevii. Vin, dar spune-mi i rai se vorbeste engleza, ca o sa-mi fie de folos banuiesc.

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

N-am eu acces la din alea de-ti trebuie tie, Popescule.

| CuriousStuff a răspuns:

Site-uri specializate nu stiu, dar poti sa incerci pe site-urile cunoscute de anunturi precum olx, okazii, lajumate...
Poti sa lasi anunturi in ziarul/ziarele local, sau am vazut ca la magazinul Kaufland au un perete cu anunturi la intrare, de obicei, cu tot felul.