| AnaisC a întrebat:

TPU! Imi puteti da o lista cu site-uri unde as putea publica anunturi pentru meditatii? (as prefera niste site-uri specializate pe asa ceva). Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| AnaisC explică:

Iubito(da, vad ca te cheama Eugen-ramanem la "iubito") fac treaba asta de aproape 3 ani, am anunturi publicate pe numeroase site-uri si o lista de elevi stabila.Se numeste "research".Ce zici, ai mai auzit? Si, n-ar strica in a mai exersa treaba aia cu intratul pe Google si, eventual, cautatul formei corecte pentru "site-uri".Nu e atat de complicat, ai sa vezi.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AnaisC):

Multumesc iubito, corectiile sunt de folos oricand. As veni la meditatii dar eu mai am un singur examen, am vrut doar sa te incurajez si stiu ca uneori aduc noroc la bani. La intrebarea ta slabe sperante sa fi primit raspuns, m-am gandit ca decat nimic mai bine si un manelist sa-ti dea atentie. Rezultate cat mai bune in ce lucrezi!

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nici aici n-ai nimerit-o.N-ar strica sa lasi ganditul in seama altcuivawinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Popescu, vezi de ale tale ca d-na e cam indispusa!

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Bravo, Popescule, hai c-ai inteles.winking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AnaisC):

Da, dar e pacat sa fii tanara, frumoasa, plina de perspective si sa fii suparata pe viata. Eu cunosc pe unu' care e pe moarte si reuseste sa fie chiar spiritual, iar tu...

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da' cine-a zis, Popescule ca-s suparata pe viata? Astia ca tine ma cam indispun- doua chestiuni total diferite. Vezi, spiritualawinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AnaisC):

Imi cer iertare ca ti-am zdruncinat asa de rau existenta. Ma voi retrage cu respect.

| AnaisC explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da, o sa-mi ia cateva zile sa-mi revin. O retrage-te linistit.