| Mădălina_Istrate_1995 a întrebat:

Impreuna cu niste prieteni am scos un episod cu Robotzi :D ce parere aveti?
https://www.youtube.com/watch?v=bW3V5eG31mY

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai da cata originalitate. oare cum de nu sa mai gandit nimeni sa fac o animatie cu roboti pana acum?

| Mădălina_Istrate_1995 explică (pentru suntserios):

M-ai uita-te odata la clip si iti vei da seama! happy

| MarianWLF a răspuns:

Te pricepi la progame, de inceput merge o animatie cu roboti, dar va sfatuiesc sa veniti cu o creatie proprie, unul deja a inceput aici pe TPU, dar vor veni fani roboti care va vor pune eticheta "copiatori", nu doar ei, probabil si altii.
Poate aveti si alte idei, dar sfatul meu e sa inlocuiti roboti cu alte personaje.

| Mădălina_Istrate_1995 explică (pentru MarianWLF):

Ne dam seama :-) Vom face doar vreo 10 episoade din Cuplul de Roboti, dupa vom incepe o alta animatie si v-om trece de la 2D la 3D. Toate tehnicile le-am invatat de pe site-ul CM.com si am vrut sa le si punem in practica, nu doar sa ne uitam la tutoriale. Aceste episoade sunt doar de inceput si sunt un tribut sa le zic asa pentru legendarii MO si F.O.C.A. :-)

| MarianWLF a răspuns (pentru Mădălina_Istrate_1995):

Inteleg, si eu ma ocup de Ps, Ae, Sony Vegas si inteleg ca e mult de munca la un astfel de video, va urez mult succes in continuare.
M-am abonat si eu la voi.

| Mădălina_Istrate_1995 explică (pentru MarianWLF):

Multumim :->