| VasiDobie a întrebat:

stiti vreun site ca omegle, dar in care persoanele sa faca lucruri "murdare"....sa fie ceva porno big grin? Funda cine stie

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tu cauti fete care sa faca asta, dar nu prea o sa gasesti. Omegle e un site destul de accesat si fete nu sunt. Ele gandesc altfel decat nou, nu simt nevoia sa faca asa ceva sau fac asta pe bani... daca ai timp de pierdut stai si vb cu fiecare fata de pe omegle si poate poate...
Mai bine iti faci o prietena si iti trece de laba

| deliqventa13 a răspuns:

Si pe Omegle sunt din astia laughing

| VasiDobie explică (pentru deliqventa13):

Fete nu sunt laughing

| deliqventa13 a răspuns (pentru VasiDobie):

Credeam ca esti fata laughing

| VasiDobie explică (pentru deliqventa13):

Zau! rolling on the floor

| deliqventa13 a răspuns (pentru VasiDobie):

Da rolling on the floor