| Andrei_Angelo_Francisc_1994 a întrebat:

Am si eu nevoie de parerea voastra. Este vorba despre un blog. As vrea sa stiu de la voi daca subiectele sunt interesante si daca va place tema blogului. Orice parere imi este de ajutor, va multumesc. Link : www.laosueta.com

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie nu-mi merge pagina ta din pacate

| Adry05 a răspuns:

Buna!
M-am uitat pe cateva din articolele tale, chiar iti spun cu sinceritate ca-mi plac mult temele abordate si e chiar interesant despre ce scrii. Blogul tau de asemenea arata foarte bine, combini frumos culorile si e placut ochiului. O sa mai citesc articole, chiar imi place.
O zi frumoasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place tema asta.

1. Background-ul strică tot.
2. Logo-ul și link-urile sunt cam înghesuite.
3. Scote căutarea cu google pentru că e degeaba acolo.
4. Ai cam exagerat cu reclamele.
5. Nu trebuie să bagi pe gât vizitatorilor pagina ta de facebook. Dacă vor fi interesați de blogul tău te vor căuta ei. În varianta mobilă e și mai enervant să stai să cauți butonul X.
6. Calendarul din sidebar e inutil.
7. Dacă ții neapărat să ai sidebar-ul (deși e nu e nimic de văzut acolo) fă-l static.
8. Folosește niște imagini de o calitate mai bună și scoate efectul ăla de zoom.
9. Scoate butoanele sociale colorate din footer pentru că sunt inutile.
10. Aia de la trafic la fel, ocupă spațiu degeaba și arată urât acolo.
11. Hotărăște-te cu diacriticele.
12. Din nou, ai cam exagerat cu reclamele.

Nu ți-am citit articolele.

Noroc!

| olisacre a răspuns:

Foarte frumos, bravo.