| Florynus333 a întrebat:

Cum fac sa distribui o postare in privat pe Facebook pentru ca nu mai am optiunea trimte ca mesaj.
Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dai click pe imaginea dorită (deci, o deschizi), sub imagine vei vedea că scrie "Trimite pe Messenger", alegi numele căruia vrei să-i trimiți postarea și în acest fel se trimite o imagine într-un mesaj privat.
http://imgur.com/a/avEIT
Dacă nu îți apare butonul "Trimite pe Messenger" atunci e din cauza problemelor tehnice ivite pe Facebook, nu din vina ta. Trimite-le un mesaj la "Raportează o problemă" și situația se va rezolva a doua zi.