| Florynus333 a întrebat:

Cum pot trimite pe Facebook o postare in privat, ca de ceva timp nu mai am optiunea,, trimite mesaj "cand apas butonul postare.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Cu placere

| LaviChu a răspuns:

Sa trimiti o postare in privat asta inseamna..sa trimiti mesaj cuiva acea postare si doar el/ea s-o vada...

| Florynus333 explică (pentru LaviChu):

Pai de exemplu : sunt pe f.b. si vad o postare interesanta si vreau sa o trimit unei anumite persoane. Apasam butonul distribuie apoi selectam optiunea,, trimite mesaj"
si... asta era.
Problema e ca acum nu mai am acea optiune cand apas butonul,, distribuie " desi am reinstalat si f.b. messenger.

| LaviChu a răspuns (pentru Florynus333):

Aa stiu ce spui. nici ie nu-mi apare mereu. uneori trebuie sa dau pe poza (daca e vorba de o poza) si apoi sa dau pe share (ca apare usor transparent jos la poza cu likeurile si comentariile) si apoi apare si optiunea trimite mesaj privat