anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Deoarece am vazut ca multi useri pun intrebari intrebari despre rezolvarea temelor, vreau sa va spun ca nu sunt admise raspunsuri la rezolvarea temelor. Orice raspuns pentru rezolvarea temelor scolare sunt sanctionate.De aceea vreau sa va postez un link unde va puteti rezolva temele, tot cu intrebari si raspunsuri.
http://tema-de-acasa.do.am/

Intrebarea este, vreti sa vizitati site-ul si sa nu mai postati intrebari despre teme aici?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu zau! site-ul ala e dubios ca sa nu zic mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu este.L-am gasit din intamplare si antivirusul nu mi-a zis nimic. daca tot l-am gasit, m-am gandit sa-l postez deoarece stiu ca multi elevi apeleaza la acest site pentru teme si nu primesc niciun raspuns din cauza ca raspunsurile si ajutorul dat la teme se sanctioneaza.O sa fac un print la acel site sa vezi ca sunt intrebari si rapsunsuri aranjate dupa clase sau materii. Nu e dubios, nu umblu eu cu prostii din astea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah,dealtfel robotelul de pe TPU nu ma lasa sa postez site-uri dubioase, doar stii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dubios in sensul ca nu exista date de contact pe site, cel care raspunde la intrebari are un avatar aiurea si mai sunt si intrebari care, pe langa ca sunt putine nu le-a bagat nimeni in seama.(sa nu fie un site creat de vreun pedofil ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat un pic. Unii intreaba si altii au posibilitatea sa dea raspunsuri.Adminul e unu Buffu si cred ca site-ul nu e de ajuns vizitat, mai ales ca trebuie facut cont si stai ceva vreme sa primesti un raspuns.In fine.