| Minimalistul a întrebat:

Care este diferenta dintre Nero Express si Nero Burning ROM?
Am facut un CD de muzica cu Nero Express (din cate am inteles l-am facut track, imi contoriza cate minute de muzica mai incap in CD nu cati MB) si nu pot sa il deschid cu winamp, pur si simplu se blocheaza.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din cate stiu eu este acelasi lucru cu diferenta ca in Nero Express este o interfata simplificata pentru anumiti utilizatori. Nu stiu (n-am fost curios si nu mai lucrez cu el ci cu CDBurnerXP) daca este o diferenta de aplicatii intre ele.

| Minimalistul explică:

Si nu stii de ce se blocheaza Winamp-ul cand vreau sa deschid CD-ul?