| NakGeorge a întrebat:

Caut de la Vacanta Mare sceneta cu fabula electorala sau Decebaliescu de imi vine rau si nu o gasesc nicaieri. Dau funda cui ma ajuta cu un link sau orice informatie

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă știi numele spectacolului... ar fi mult mai ușor.

| NakGeorge explică (pentru Hammurabi):

Nu este din vremea spectacolelor, este de pe vremea cand faceau scenete pentru PROTV.

Oricum l-am gasit cateva ore mai tarziu dupa ce am lasat mesajul, pe la minutul 18:00 in caz ca te intereseaza. Cheers

https://www.youtube.com/watch?v=6oNWa8Cfb0Y