| GoldTack a întrebat:

Sunt in clasa a 12 a si caut programa de bac de la informatica dar nu gasesc nicaieri. Ma puteti ajuta cu un link cu materia de bac la info?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Uita-te pe subiectele din anii trecuți și ia-ți o carte de variante.Scrie programa informatica bac și o să găsești.Succes! Cred că e bună și cea din 2014.

| sierra1 a răspuns:

Intensiv sau nu?

| AC4S4 a răspuns (pentru sierra1):

De cativa ani incoace se da la fel.

| sierra1 a răspuns (pentru AC4S4):

Corect, dar intensivii fac info un număr dublu (chiar peste) de ore decât ceilalți

| AC4S4 a răspuns:

Https://www.edu.ro/bacalaureat
La materiale informatica ai fisierul "Programe bac 2018. zip". Il descarci si cauti in arhiva "Informatica", bafta la invatat.

| AC4S4 a răspuns:

Da. Stiu ca inainte se dadea bac diferit, cei de la intensiv dadeau mai greu. Dar din 2011 parca se da la fel, mai exact cei de la intensiv dau din programa celor de la neintensiv.