| Alexinho94 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta pagina de facebook? Merita sa continuam?
https://www.facebook.com/pages/Tedi-si-Sentimente/152765 3267500587?ref=hl
Pagina e facuta de 2 zile. Daca ne poate ajuta cineva si cu un sfat/like, nu ne suparam. Multumesc mult!.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Jass23Love a răspuns:

Eu una sincera sa fiu zic sa continuati ati muncit atata si acuma o lasati balta nu-i de bine!

| Alexinho94 explică (pentru Jass23Love):

asta e faza. ca muncim mult si avem cate maxim 5 like-uri la poze... nu stim cum putem aduce urmaritori mai multi.