| A7n7d7r7a a întrebat:

Sall, TPU! Cine imi poate da un sfat?
***Mi-am facut o pagina de facebook de ceva timp si am strans cam 160 de like-uri. Aceasta e pagina mea https://www.facebook.com/......2800257335 :D

**Aveti ceva idei cum sa strang mai multe like-uri? As vrea sa faca macar vreo 5oo likes sa nu zic ca am muncit atata in zadar.

2 răspunsuri:
| PrintesaRockChichi a răspuns:

Iti dau eu daca vrei unul, dar cu mai mult nu te pot ajuta. scuze happy

| A7n7d7r7a explică (pentru PrintesaRockChichi):

Multumesc frumos! :* Sunt recunoscatoare pentru fiecare like primit.