| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Ce site sau program imi recomandati sa pot vedea gratuit posturi tv online? din Romania si strainatate in special sport...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pentru rulare corespunzatoare, ai nevoie de Internet Explorer (minimum v8), sopcast, vlc. Gasesti asistenta online pe site. Daca aplicatia nu se deschide, poti urmari direct in browser, adica Internet Explorer. Incearca si site-ul CoolTv.

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti incerca mywebtv.info. Se poate urmari pe browser (Internet Explorer) sau se poate descarca aplicatia si instala direct in pc/laptop. Sursele sunt actualizate si exista o gama larga de posturi tv.

| Mihai_Răileanu_1991 explică (pentru dannyel86):

Aplicatia se deschide si apare doar alb...nu apare posturile ca in poza

| dannyel86 a răspuns (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Pentru rulare corespunzatoare, ai nevoie de Internet Explorer (minimum v8), sopcast, vlc. Gasesti asistenta online pe site. Daca aplicatia nu se deschide, poti urmari direct in browser, adica Internet Explorer. Incearca si site-ul CoolTv.

| raducu1205 a răspuns:

Recomand mywebtv.info, e super si nu trebuie sa descarci/instalezi nimic. Funda?

| Clara_Davel_1993 a răspuns:

Cool.tv

| Terminatorul20 a răspuns:

Sopcast, e cel mai bun, funda! :*