| Raiden a întrebat:

Un site unde ma pot vedea posturi TV online?

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
In legatura cu raspunsul dat de emaaaa, pentru a putea viziona toate canalele oferite prin PBX trebuie sa platesti un abonament lunar.
Daca vrei sa vezi online, intra pe mufa-tv.ro.
Insa tine cont ca unele canale au nevoie de unele programele care nu vin direct cu Windows pentru a rula.
Unele merg out-of-the-box, folosind Windows Media Player, iar pentru altele ai nevoie de Real Player (real.com), Flash Player (get.adobe.com/flashplayer) sau SopCast (sopcast.com).

3 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

SeveTV

| emm a răspuns:

Era un program. pbx tvhappy
incearca cu alabig grin

Întrebări recente