| mihaiduru a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie un program de uploadat atat poze cat si fisiere, preferabil cu cont, dar merge si fara, gen imageshack, dar sa se poata uploada si fisiere?
Contul sa se poata creea gratis, iar fisierele postate sa fie permanente pana cand utilizatorul doreste sa le sterga.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| KEPA a răspuns:

Salut! Poftim aici un site, nu necesita cont, bafta! Zippyshare

| mihaiduru explică (pentru KEPA):

Multumesc! Cred ca este cel mai bun! Ai Funda!

3 răspunsuri:
| ѕოiℓ a răspuns:

Imgur.com

Nu necesita nimic, si nu iti schimba rezolutia la poza, ti-o incarca HD.

| mihaiduru explică (pentru ѕოiℓ):

Imgur nu este doar pentru fotografii? Eu am cerut si pentru fisiere!