| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cum descarc gta? cum aflu coduri?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Depinde care si de pe anumite site-uri, trackere si codurile de pe google.[funda]

| DoamnaGărgă a răspuns:

Download gta. ( free )

si coduri gta laughing). cauti p google

iti pot da si eu :*

leavemealone -- scapi de politie

foxylittlething - te dechizezi in fata thumbs up

panzer -tanc

nuttertools - arme

si cam p astea le folosesc eu :*
wave

| alexno2 a răspuns:

Care gta pentru ca sunt mai multe gta san andreas,gta IV, gta 3, gta vice city care vrei?

| Maiky a răspuns:

De pe net funda big grin?

| Dexter_8025 a răspuns:

Iti dau saitul cu niste coduri de la gta""san andreas""http://parole.avatareok.net/gta-san-andreas.php si jocul ca sa descarci e putin cam greu nu pot sa-ti explic dar poti sa-mi dai id tau de mes si iti spun pasii