| MihaelaSiEu a întrebat:

Cum imi recuperez iconita "Recycle Bin"? Mentionez ca am Windows XP.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| PcDoctor a răspuns:

Din meniul afisat de butonul de Start, dati click pe Control Panel, selectati categoria Appearence and Personalization, apoi Personalization. In partea stanga a ferestrei deschise veti observa optiunea "Change desktop icons", dati click pe ea, bifati Recycle Bin apoi dati OK. Funda?

1 răspuns:
| brunetzelu a răspuns:

Buna.cel mai simplu e sa folosesti TweakUI, dupa ce il instalezi, il deschizi, mergi la sectiunea Desktop si bifezi icon-urile care vrei sa apara pe desktop. sper ca ti.am fost de ajutorbig grin