| printesatha69 a întrebat:

Cum imi recuperez un document de la recycle bin?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca l-ai sters din recycle bin instalezi un program pentru recuperare de date, cum ar fi File Scavenger si incerci sa il gasesti cu el. Daca nu reusesti, e pierdut.

19 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Click2 pe el => restore

Si o sa il gasesti in locul de unde l-ai sters.

| DeyCj a răspuns:

Păi nu e mare lucru. În caz că nu l-ai şters folosind shift+delete atunci trebuie doar sădeschizi recycle bin şî să îl localizezi. iar apoi să îl tragi cu mouse-ul de acolo pe desktop, sau, selectează-l şi apoi cu un click dreapta şi apoi restore îl poţi restaora în locaţia de unde o fost şters.Succese

| victoreanu a răspuns:

Intri in Recycle bin, click dreapta pe fisierul dorit si selectezi restore.
Gata.

| DjMariusFresh a răspuns:

Intri in cosul de gunoi si ii dai restore
daca l-ai sters si din cos nu mai ai ce face
funda?

| CataZRO a răspuns:

Intra in cosul de gunoi cu dublu clik si selecteaza acel document si il duci pe deskop ti apasat adica ma intelegi uh
fundita?

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Dai click pe rcycle bin, apoi pui clickul pe doc.respectiv si tinand apasat pe click muti documentul din recycle byn pe fata calculatorului adica pe dekstop

| sunset a răspuns:

Intri in recycle bin, dai 2clic pe documentul de care ai nevoie si selectezi restore.
Numai bine!

| HyuLa a răspuns:

Daca e sters nu mai ai ce face.

| HaHa_8983 a răspuns:

Daca nu ai ''golit'' cosul de reciclare, intra pe el ca pe orice alt folder si da copy/paste fisierului dorit.

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Pe desktop ai iconita de "Recycle Bin". Daca nu ai iconita, intra in "Start", te duci si tastezi in "Search" : "Recycle Bin" si prima optiune aparuta e "Show or hide icons on your desktop", si selectezi de acolo sa iti afiseze icomita. Apoi intri in "Recycle Bin", dai click dreapta pe ceea ce vrei inapoi, si dai click pe"Restore". Asta e tot. happy

| SayMeSayYou a răspuns:

Intri in recycle bin, dai click dreapta de fisier si dai la restore si gata se duce inapoi de unde era

| Raven_6701 a răspuns:

Daca nu l-ai golit inca, il deschizi, dai click dreapta pe documentu' respectiv si dai restore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in Recycle Bin si cauti documentul pe care vrei sa il recuperezi. Apoi dai click dreapta pe el si apesi restore. O sa iti apara inapoi unde erahappy.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last Christmas-ashley tisdale

| printesatha69 explică:

Duceti-va de aici

| printesatha69 explică:

Aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

| printesatha69 explică:

Si daca e sters documentul di recycle bin?

| virusu007 a răspuns:

Intrii in cos, dai click dreapta pe documentul sters si alegi restore
asta e tot
succes

| AdamSandler a răspuns:

Dai click dreapta pe el si restore