| DjCage a întrebat:

Din greseala am sters Recycle byn, acum nu il mai am pe desktop, de unde sa il recuperez?
Am windows XP daca e relevant...
Multzam anticipat!

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Click pe Start, în dreapta o să vezi Recycle bin, dai click dreapta și show on desktop.

| krysstal a răspuns:

Dar cum ai reusit sa-l stergi? eu as vrea...dar nu gasesc de unde...laughing, vezi poate ai vreun virus si iti face chestii de pe desktop sa dispara

Răspuns utilizator avertizat
| RememberTinKode a răspuns:

Faceți clic pe Start, apoi pe Panou de control.
Faceţi clic pe Aspect şi personalizare, pe Personalizare, apoi pe Modificare pictograme desktop.
Faceţi clic pentru a bifa caseta de selectare Coş reciclare, apoi faceţi clic pe OK.

| Gabriel_Alberto_1999 a răspuns:

Dai CLICK DREAPTA pe DESKTOP, o sa iti apara o fereastra, in fereastra aia o sa ai in susul ei in felul urmator : Themes - Desktop - Screen Saver - Appearance - Setting. Tu o sa dai pe a doua(Desktop). Sub imaginea de desktop o sa iti apara asa: Browse... mai jos ai: "Customize Desktop...". Dai pe "Customize Desktop", si o sa iti apara Recycle Bin! Il iei de acolo si il pui pe Desktop! BAFTA!