| Anonim0091 a întrebat:

Cum schimb extensia unui fisier. txt in. bat? ( cand scriu nume.bat atunci nu imi schimba extensia ci imi scrie acolo la properties nume.bat. txt...)
Pe PC-ul unui prieten cand scrii la numele unui fisier. txt nume.bat schimba extensia in. bat... ce trebuie sa bifez sa debifez... ce trebuie sa faac
Edit: Cand pornesc fisierul. bat imi scrie: The system cannot find the path specified
Press any key to continue

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mariusxd a răspuns:

In functie de windowsul pe care il ai. eu iti zic acum pe xp sp 2.
tools->folder options->view->debifezi hide extensions for know file types.bafta

| Anonim0091 explică:

Am win.xp sp3... nu stiu unde-i tools'u ala.