| aannddrreeaa a întrebat:

Cand dowloadez un joc si incerc sa-l deschid imi scrie:``The system cannot find the path specified``. Ce are? Ce saf pentru a functiona?

Răspuns Câştigător
| DavidSergiu a răspuns:

Andrea daca instalurile le ai in folderul numit "Download" sau "Descarcari" ia instalurile si punele pe desktop si incearcale de acolo posibil sa mearga asa imi face mie Funda pls

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Daca ai AVG(sau alt antivirus, dar de obicei avg face asa), e posibil sa fi detectat ceva dubios in legatura cu aplicatia(acu depinde daca chiar are ceva sau nu are nimic, avg vede virusii si cand de fapt nu sunt8-) ) si deaceaa iti apare mesajul cand vrei so rulezi, pentru ca a blocat accesul la ea.
Daca totusi vrei s-o rulezi si sti sigur ca nu e virus, adaug-o la exclusions sau dezactiveaza protectia temporar.

| aannddrreeaa explică:

Sa fac*
Ma scuzati

| iGabrielG a răspuns:

DavidSergiu- Ai dreptate trebuie sa pui pe DESKTOP... si merge MS DavidSergiu si TPU xD :X

| Bogdy_Suraty_1977 a răspuns:

Nu merge jocurile sa dowloadez