| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad cate like-uri am pe facebook la un video pe care l-am postat?
Scuzati categoria daca e gresita dar nu stiam ce sa pun.
Deci dau funda la cine imi spune.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Haggerty a răspuns:

Simplu! Intri mai intii pe pagina ta si apesi fotogragii, apoi albume si o sa iti apara „clipuri video". Intri in acest album si apesi pe videul care doresti. Apoi cum stai in fata calculatorului, in partea dreapta daca ai vreun like o sa
vezi ca scrie „le-a placut„...iar daca nu ai niciun like o sa scrie„ imi place". Sper ca am fost explicita!

1 răspuns:
| DarkAngel990 a răspuns:

Te duci pe profilul tau, dai la "photos"(poze), imediat langa "about"(despre) si dai la "albums"(albume), apoi "videos"(videoclipuri).Dai dupa pe a carui video vrei sa-i vezi like-urile si in dreapta vezi nr de like-uri.