| anonim_4396 a întrebat:

Sall. imi puteti spune un program pentru editat video dar care sa citeasca si formatul.3gp
dau funda
scuzati categoria ( daca este gresita ) big grin

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Camtasia studio
Mouvie maker
avs video editor
Programe profesionale:
Sony vegas
Adobe after effects
Video pad
Avs video editor citeste 3gp pentru ca am incercat eu un video 3gp in el si iti spun ca merg sigur
Celelalte nu stiu, incearca si tu

| Nume2 a răspuns (pentru SouLIce):

Iti zic sigur ca camtasia si movie maker nu merg sigur am sa incerc avs video si pe cel care mi la zis raul si o sa vad care primiti funda big grin

5 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Movie Maker, Camtasia Studio, Hollywood Star, si Magisto. Pe Magisto nu editezi asa cum vrei, prosta pui videoclipul, poze daca vrei, iti alegi cum ai vrea sa fie clipul, ce gen. Ai sa intelegi!winking Succes happy

| RaulStefan1 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda Xilisoft 3GP Video incearca sa vezibig grin

| AkyXd a răspuns:

Dupa mine categoria nu e gresita. Dar sa tercem la subiect :
Eu de obicei folosesc la unele poze : PHOTOSCAPE.
Fundaa?; 3

| Nume2 a răspuns (pentru AkyXd):

'' la unelele poze ''? mai citeste odata intrebarea laughing