| alex13 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un sait de unde sa descarc gta san andreas dar sa nu fie megaupload.Primul raspuns corect primeste funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| AnNaa67 a răspuns:

Alex... Tu trebuie sa iei de pe un CD de la cineva sau cumparat ca asa am incercat si eu si nu a mers nimic si iti bloca PC'u.Iti recomand sa iti cumperi CD sau sa iti downloadeze de pe CD cineva daca are...De pe mess in nici un caz nu se poate. Deci modalitatea care ti'am trimis'o mai in sus este unica. Crede-ma.Am incercat si eu. Pana la urma ai sa te plictisesti.