| LaChatte a întrebat:

De unde imi pot face rost de imagini de avatar amuzante? ceva cu pisici, dar asa, un fel de desene animate.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| LaChatte explică:

Uff! prea multe idei bune! oare cui sa-i dau funda?

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Cauta pe Weheartit. Gasesti foarte multe.
Poti sa scrii in bara de cautare: funny cats sau ceva de genul. Mai mult ca sigur o sa gasesti. Sau draw cats, daca le vrei desenate.
Doar ca trebuie sa iti faci cont.Dar cred ca te descurci.Te poti conecta cu ajutorul Facebook-ului. happy

| Lara112 a răspuns:

Pe weheartit.
Pe internet:scrii poze amuzante cu pisici (sigur gasesti tu ceva)
happy :* Succes!

| LoloFaraNume a răspuns:

Pai...scrii pe internet... poze cu pisici... avatar amuzante..etc si vei gasi te asigur