| superpissy40 a întrebat:

Este adevarat? Scuze de categorie! http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Nu cred ar fi prea usor, sunetele nu sunt clare si sar fi cautat dovezi in continuare de catre fanatici.Cate ziare de scandal, miliardari sau adepti ai lui satan nu ar vrea sa demonstreze lumii ca iadul exista si ca a fost gasit de catre om.Cum in timpul vieti nu putem lua legatura cu raiul asa nu putem lua legatura cu iadul, e greu de spus!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ca bine zicea ala ...sunete din parlamentul romaniei

| ShyKido a răspuns:

Cum spune si jadir. Daca ar fi fost, NIMENI nu s-ar fi oprit din a cerceta toata treaba asta. Cat daca exista, nu ne intreba pe noi.