| Roses a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY Pe mine m-a socat! Dati direct la minutul 2:32 sau puteti sa-l vedeti de la inceput.

17 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Astea cred că-s zgomotele scoase de pensionari când după ore de coadă a venit pensia.

| Paulla a răspuns:

Tu glumeşti, nu? Chiar e posibil să crezi că dacă sapi 14, 4 km în pământ dai de Iad?
Oficial, generaţia noastră e condamnată...

| Trinitas a răspuns:

Ceva imi spune ca materia ta cenusie e de fapt cenusa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Iar eu acum ce ar trebui să fac? Să spun "da, chiar sunt sunete din iad! câtă dreptate ai! chiar acum mă duc la biserică să mă rog să nu ajung acolo!". Penibil.
Zgomote de genul scotea şi fosta mea placă video pe ultima ei sută de metri. Nimic special.

| Bogdanux a răspuns:

Povesti de adormit copii.

| William a răspuns:

Cred ca au facut WC public acolo.

| xname23 a răspuns:

A mai fost distribuit videoclipul acesta. daca astia au dat de iad, astronautii trebuiau sa dea de rai, nu?

| GusWaters a răspuns:

Deja am pierdut numarul redistribuirilor acestui videoclip.Toti crestinopatii si indoctrinatii il aduc ca un fel de argument suprem asupra existentei locului asta, numit Iad.De ce nu luati in calcul si o alta posibilitate,ce nu ar lua drept Iad locul acela,fara sa se justifice? Si oricum, daca apoteotic ar exista Iadul, fii sigura ca n-ar fi el la doar 15 km adancime, ci la mult mai multi. Abia dai o gaura mica in scoarta Pamantului daca sapi 15 km. Daca erau 150-200 mai ziceam ca au sapat destul baietii, dar asa nu...

| eucumine010 a răspuns:

Ce prostie.

| Dandanache a răspuns:

Ma socheaza ca lumea inca nu a aflat adevarul. E o farsa, ca multe altele, in care naivii cred neclintit.

http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax

| SadBoyForever a răspuns:

Sectiunea religie ar trebui desfiintata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! Cum poate materia (focul) sa chinuiasca sufletul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sa descoperit iadul si eu care credeam ca traiesc in Romania un iad continu cica e in pamant nu-i adevarat e in Romania, aici prostia e laudata si sfanta iar inteligenta ignorata de aia pleaca tot cei bun din iadul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intalnit pe undeva, notiuni despre; cele mai de jos ale pamantului. ceva trebuie sa fie.ca-i spunem noi nucleu si religia iad, e alta mancare de peste.dar ceva este. daca nu ar fi, nu s-ar povesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In alta ordine de idei, au raspuns niste idioti care habar nu au ce insemnau aceledescoperiri in rusia comunista si cat de secrete trebuiau tinute informatiile ca sa nu se raspandeasca credinta crestina.dar cum sa explici unor copii care cred ca michael jakson chiar iesea din scena? inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1986 - Trei cosmonauti rusi,sovietici mai precis, impregnati de materialismul dialectic comunist,atei lobotomizati de Partid si verificati la sange de KGB,afirma ca au vazut in spatiul cosmic, citez "ingeri uriasi, cu aripile mari cit aripile avioanelor"!

Numele lor?
-Vladimir Solevev
-Oleg Atkov
-Leonid Kizim.
Ia uitati un fragment din Raportul Oficial facut dupa revenirea pe Pamint, raport clasat "Top-Secret", nivelul "numai-pentru-ochi", dar fotografiat de un rusnac dizident care a taiat-o in State, luat in primire imediat si protejat de NASA :iar daca ei au auzit iadul cineva sus a vazut ingeri.

| AshuraElric a răspuns:

Ce te-a şocat? zgomotul ăsta îl aud în fiecare zi înainte de prima orăhee hee(trăiesc cu oroare).Nu e bine să crezi tot ceea ce auzi, sau vezi, sau...
Dacă răul suprem se află în centrul Pămăntului, urmeză să-l vedem pe Dumnezeu făcându-ne cu mâna de pe un norişor?batting eyelashes

Întrebări recente