| NijaMT2 a întrebat:

Exista o modalitate de ea iti seta telefonul sa descarce direct pe cardul SD? Am 2 gb free si de fiecare data cand vreau sa descarc ceva intai trebuie sa il iau pe telefon si doar apoi il pot muta

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Depinde de telefon. La mine apare in setari butonul "Memorie" apas pe el si-mi apare "Locatie preferata de instalare. Acolo am 3 optiuni: telefon, card SD si telefonul decide. Eu am setat "card SD".