| florinpavel a întrebat:

Hai salut ce parere aveti de site-ul http://derbedeii.com? L-am creat acum cateva zile si am inceput sa postez continut pe el, va astept parerile cu placere.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un site de doi lei... adica cu 1 leu mai multe decat mizeriile alea de manele de acolo

| R0R0 a răspuns:

Iti plac manelele?

| florinpavel explică (pentru R0R0):

Suntem doar la inceput de abia am inceput sa postam pe sit, sper ca intr-o luna sa il aduc unde vrea eu, pe el se ma mai posta :
-tutoriale
-un sit de socializare ( colectiv )
-anunturi de angajare ( prin partenerian cu puternice firme din Romania)
-chiar si intrebari si raspunsuri
-bancuri
-statusuri-un server de metin
-un server de cs
-softuri diverse ( linux di windows )
- si sa iti explic si ce muzica cum este deocamndata sa termin cu manele si dupa va incepe celelate genuri de muzica, si fiecare melodie va avea cate un buton de download si vafi si un poste de radio sau de tv online, ramane sa vad ce hotaram din astea 2 posturi.

| suntserios a răspuns (pentru florinpavel):

Adica pe scurt piraterie?

| R0R0 a răspuns (pentru florinpavel):

Oh!

| florinpavel explică (pentru suntserios):

Nu facem piraterie deoarece toati au drepturile de autor, doar la servere piraterie laughing)