| Boby a întrebat:

Ce parere aveti despre acest Site?
Este un site 100% despre it si bun pentru cei care vreti sa va imbogatiti cunostintele despre acest domeniu
Astept parerile voastre http://www.videotutorial.ro/

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

E misto. Te invata o gramada de lucruri despre pc, programe. E chiar bun.

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Simpatic si util.

| tttitooorp a răspuns:

Foarte bun!

| elena a răspuns:

Eu ca sa citesc acest site imi trebuie "scoli inalte" dar am cui sa-l arat, oricum imi iau profesor, este bun.

| cosminelu a răspuns:

E foarte bun...singura chestie e ca trebuie sa respecti regulile si totul e OK

| nicolai a răspuns:

Pentru mine e foarte bun. Nu inteleg de ce m-a restrictionat