| JackDaniels13 a întrebat:

Halloooo:*. bun, deci imi spuneti va rog in ce program pot edita o poza asa: http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/......072_n.jpg. am nevoie repede,va rog. Dau funda, multumeesc:*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Hmm, nu cred ca e editata cu vreoun program. Ori, sa fie cu ceva mai special, de negasit pe net.
Poate asa e ea cu umbra.

| JackDaniels13 explică (pentru h3r):

NU la umbra ma refer, e aceeasi persoana, dar e editata sa se vada in ambele parti.

| h3r a răspuns (pentru JackDaniels13):

Ah, ba da.
Cu photoscape, insa trebuie editata bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la Dragoste si sex.

| JackDaniels13 explică (pentru anonim_4396):

SCUZATI CATGOOOOORIIIIAAAAAAA! in loc sa mai scrieti de 100 de ori, mai bine numai raspundeti deloc.

| PlayWithMe a răspuns:

Ai gresit categoria

| JackDaniels13 explică (pentru PlayWithMe):

Am uitat sa scriu SCUZATI CATEGORIA. unii chiar nu puteti sa va abtineti, nu?oh go on