| Kaaatyyy a întrebat:

Heeeisad
Am o miica problema... mi-a expirat Paint Tool Sai si nu stiu ce sa fac, incepusem sa ma obisnuiesc cu el si editam binisorlaughingAcum nu stiu cum sa-l iau inapoi...sau eventual, altul care sa fie asemanatorthinking Adica la fel de usor de folositlaughingSi in care sa iasa tot la fel de binelaughing
Sugestii?crying
Adica l-as putea descarca cumva si sa mearga din nou... daca da... spuneti cumlaughingSau dati macar link-ullaughingSi daca nu, macar spuneti alt paint,laughingin afara de cel normallaughingrolling on the floor

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Liptonel a răspuns:

Pai,
1. Iti downloadezi de pe net Revo uninstaller ( un program care dezinstaleaza alte programe, dar nu ramane nici o urma a programului dezinstalat, astfel, daca tie ti-a expirat vreo licenta la vreun program, dezinstalezi programul respectiv cu Revo uninstaller, el STERGE si toti registrii ai programului aluia. )
2. Re-downloadezi programul "Paint tool" - > Cauti pe net.

| Paula33 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 91ez3fshz8ihc44

Asta e versiunea completa!