| Druşcă_Sabina_1996 a întrebat:

Hei. Am nevoie de un sfat de la voi. M-am apucat de scris o poveste pe wattpad si as vrea sa cititi si voi sa imi ziceti o parere. Am facut doar inceputul si as vrea sa stiu daca e interesant : http://w.tt/1QZNKc9
Cea mai sincera parere funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Merge.