| Dubby12 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog cu niste site-uri de messenger online pentru telefon. Am incercat Yahoo.com,si nu stiu dc nu pot sa ma loghezsad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Salutare.
Ai incercat de pe e-mail?! Te poti loga de la e-mail, apoi te pui Online si esti pe mess.

Take care!

| h3r a răspuns:

Mai exact, nu te loghezi de pe yahoo.com, trebuie sa fie alta pagina, asa ca la mess.

| quiX18 a răspuns:

Http://www.shmessenger.org/en_US/

Te inregistrezi pe site, downloadezi programul, pui loginul asta si mai jos al 2-lea adaugi idul si parola ta de mess.