| Livia_Catan_1999 a întrebat:

Cum sa -mi promovez blogul, sa fie mai popular? Acesta e http://shinelc.blogspot.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti ce inseamna seo si te pui pe treaba

| mODIN a răspuns:

Avand ceva interesant de zis, ceea ce tu nu ai.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Poti sa il pui pe site-uri de marketing publicitar, gen cashnhits.com

| FollowMeNow a răspuns:

Fa-ti o pagina de facebook la blog puneti prieteni sa ii dea like, si apoi distribuie fiecare postare de pe blog. La fel sa faci si pe twitter, astea sunt cam cele mai bune metode gratis...

| Livia_Catan_1999 explică (pentru FollowMeNow):

Acest lucru il fac la fiecare postare publicata pe blog