| popmirgea1999 a întrebat:

Cum imi promovez blogul? Am auzit ca trebuie sa faci un blog ca sa platesti nu situ cat pe luna ca sa fie mai popular. E adevarat? daca nu spuneti-mi cum sa fac sa-l promovez putin. va multumesc

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa pui mana sa citesti! E plin netul de informatii! Invata SEO!

| Brotacelul a răspuns:

Poti sa incepi mai intai promovarea in cadrul retelelor sociale: Facebook, Twitter, Google+, etc.
Conteaza foarte mult si partea de SEO - iar materiale despre subiect gasesti extrem pe multe pe internet.
Ca si platforma pentru blog eu iti recomand www.ucoz.ro - iti ofera posibilitatea ca in timp, sa-ti dezvolti site-ul in mai multe directii.