| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am si eu un laptop si vreau sa il formatez de tot. Si : C si : D dar nu pot sa fac CD / DVD! Doar citeste CD / DVD. Si am vreo 5 GB de poze pe care le-am pus pe mail prin Google Drive. Intrebarea mea e, daca formatez laptopul si intalez Google Driverul imi vor aparea arhivele cu poze pe care le-am incarcat pe Google Drive? big grin Cel mai rapid raspuns primeste fundita. Dar sa nu raspundeti aiurea daca nu stiti sigur!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca pui ceva pe net ala va putea fi accsesat si pe pc meu, poti formata tot ce vrei tu doar pune undeva pe un server online parca si Microsoft ofera 5 gb

| bdvleu1 a răspuns:

Google drive, iti stocheaza pana la 15 gb de memorie(varianta free) si pot fi accesate de tine de la orice computer sau poti descarca pozele pe un stik de 8 gb si poti formata linistit calculatorul