| A0n1mUL a întrebat:

am nevoie de ajutor! sunt dependent de filme porno ma uit in fiecare zi la ele.
caut un program pe care atunci cand il instalez sa nu ma mai lase niciodata sa intru pe filme porno si sa nu il pot dezinstala niciodata sau sal dezactivez adica dupa ce l-am instalat orice as face el sa nu ma mai lasa sa intru pe siturile respective.
multumesc pentru raspunsuri astept happy
si

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| d3viLm1k a răspuns:

Exista o optiune in browser dai la optiuni securitate. si scrii site`urile care cand vei intra pe ele. le va bloca sa`u te va scoate din browser. de program. n-am auzit de asa cevawinking