| MikeAdam a întrebat:

am nevoie de un film, cel mai interesant film pe care l-ati vazut voi.
Dau funda big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| CravataAlbastra a răspuns:

Trebuia sa mentionezi si ce gen iti place mai mult pentru ca stiu multe.
-"Requiem for a dream"
-"Remember me"
-"Titanic"
-"Walk to remember"
-"Columbiana"
-"Călătorie infernala"
-"Where the heart is"
Primul e spectaculos. Mie imi plac filmele făcute de :
-WB = Warner Bros
-MGM= Metro Goldin Mayer
-Columbia Pictures
-Universal Pictures
Si cel mai bun este 20 Century Fox!
Vizionare plăcută!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cele mai interesante filme cred ca le-ai vazut si tu dar daca nu ai scris din ce an atunci banuiesc ca nu conteaza pentru tine asa ca iata cateva :
-gladiatorul
-300
the braveheart (inima neinfricata)
Cred ca astea sunt cele mai tari filme din toate timpurile! Bafta!