| Pufo a întrebat:

Care a fost cel mai plictisitor film pe care l-ati vazut? Dar cel mai interesant?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cel mai interesant - "Shutter Island" sau "The Time Traveller's Wife", iar cel mai plictisitor - în momentul de faţă mă gândesc la "Mr. Nobody".

| KaterinaPetrova a răspuns:

Interesant: insidious, the grave dancers, the hole, drag me to hell, etc. plictisitor : the maze, hatchet.

| ReiVaN a răspuns:

Cel mai plictisitor.hm... Plan 9 for outer space.( un film dala alb negru.laughing si la fel de plictisitor si Superbabies: Baby Geniuses 2 a si Daniel the Wizard
cel mai interesant. The Shawshank Redemption, pulp fiction.

| Yzzza a răspuns:

Pai cel mai plictisitor film mie mi s-a parut Honey, sincer.
Si cel mai interesant...stai sa ma gandesc...Kites.Nu e filmul meu preferat dar daca stau bine sa ma gandesc a fost cel mai interesant, deci chiar.

| LadyLilith a răspuns:

Plictisitor:I am number 4, Gnomeo and Juliet
Cel mai interesant: quadrologia Hannibal♥

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Am 14 ani st pasionata de filme imi plac foarte mult filmele "romantice" dar si alte genuri... Eu cred ca cel mai plictisitor film pe care l-am vazut a fost '' Wil Child'' si cel mai interesant Anjaana Anjaani cred ca este un film superb:X:X:X id meu elena_frumi

| cristi2011 a răspuns:

Cel mai plicitsitor: "Real Steel": http://www.vide.ro/videos/1637/real
cel mai interesat: "The Cape" : http://www.vide.ro/videos/282/cape