| alexandraaai a întrebat:

cum as putea sa imi fac o poveste ( care va deveni in scurt timp un roman ) scrisa pe wattpad cunoscuta? Am 13 ani si sunt destul de constienta ca ceea ce scriu s-ar putea sa fie mult prea copilaresc dar imi doresc sa vad ce se intampla sau mai bine zis unde voi ajunge cu asta. https://www.wattpad.com/story/52428986-alice

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie idei pentru a mentine constant suspansul in povestile tale.
La 13 ani sincer nu stiu despre ce ai putea sa scrii, insa ceea ce scrii trebuie sa atraga cititorul.
Personal imi place ce am citit la tine pe wattpad pana acum happy Succes mai departe.

| alexandraaai explică (pentru aCek1ng):

Multumesc, povestea este deja terminata acum imi ramane decat sa postez din ea in fiecare saptamana. Am decis sa merg in paralel cu 2 romane, ce-l de-al doilea este in curs de scriere dar am inceput sa il postez pe wattpad. https://www.wattpad.com/myworks/52589084-destinul-evei