| TVD13 a întrebat:

Am inceput si eu sa scriu o poveste pe wattpad. Aruncati va rog o privire? :D
http://www.wattpad.com/story/13168469-dirty-mind

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ai multe greseli: dialoguri incepute cu litera mica, virgule "fantoma"(lipsa virgulelor) etc. Inainte sa te apuci sa editezi o carte, trebuie sa stii sa scrii corect, din toate punctele de vedere, inclusiv folosirea diacriticelor. Mai ai mult de munca. Stai linistit/a, si altii tot prin munca au reusit, nu prin talent. Exista doar munca, nu talent. Nu te descuraja.