| LeiaAl a întrebat:

Hei TPU, ce părere aveți despre wattpad? Credeți că un scriitor la început de drum s-ar putea face cunoscut prin wattpad? Am scris o carte pe care intenționez sa o public în scurt timp dar am nevoie de păreri din partea cititorilor... ( Link-ul către cartea mea în caz ca vă interesează)
https://www.wattpad.com/story/56877794-pe-aripile-iluzii lor

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| mmememe a răspuns:

Poti incerca, dar in Ro nu prea e cunoscuta aceasta platforma...nu vei avea succes in Ro, daca vrei si poti, tradu-o in engleza.Succes!

| Writer777 a răspuns:

Bună. Și eu sunt un utilizator Wattpad. Poți să te faci cunoscut, dar nu te aștepta ca la o zi după ce ai publicat cartea să ai miliarde de vizualizări, pentru că nu o să se întâmple. Dar o să fie cunoscută în timp. Și cel mai important, dacă nu devine cunoscută în timp, nu o șterge. Am văzut mulți utilizatori care au făcut asta (inclusiv eu) și nu e ok. E povestea ta. Scrie ce îți place, nu ce le place celorlalți!
Sper că te-am ajutat