| lollyd a întrebat:

Imi place foarte mult sa scriu si ulterior am inceput o poveste pe wattpad. Are doar un capitol insa as aprecia daca ati putea sa o cititi si sa imi spuneti ce credeti, sau sa ma criticati, ori sa imi dati un sfat. Desigur daca aveti timp.
Multumesc foarte mult!
http://www.wattpad.com/story/3531247-sketch -the link

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Este foarte frumoasa, dar sunt unele parti unde descri cam prea mult si asta poate duce la repetitia unor lucuri.
Mi se pare destul de interesanta, dar nu zice foarte mult despre ce va fi romanul.

Succes!

| ƘЭлT a răspuns:

Frumos nota 10 happy

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Meh, oricând se poate mai bine.
Prea puţin pentru o notă, mai scrie, însă e un început bun.

| tomavlad a răspuns:

Mie mi-a placut nota 9.