| dyenutza01 a întrebat:

Incerc sa fac blogul meu cunoscut!:D
http://nofeelingsnotears.blogspot.com/

Ce parere aveti pana acum?;;) Si ce ati vrea sa mai gasiti pe el? Sunt la inceput... dar vreau sa pornesc bine:)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! În primul rând, e foarte bine că vrei să ţii un blog. Dar... -pe blog nu se scrie ca pe mess, cu tz în loc de ţ şi altele la fel; - nu mai scrie cuvinte cu albastru, nu se prea vad pe fondul acela închis, în schimb cele cu galben se văd perfect; - îţi lipsesc nişte elemente obligatorii la un blog adevărat: paginile (Acasă, Despre mine, Despre blog, Contact, etc.); în sidebar, pe dreapta, se pun un blogroll, ultimele articole publicate, topul comentatorilor etc.
dacă vrei, uită-te la http://lecturirecenzate.ro/, ca idee, nu zice nimeni că trebuie să faci absolut la fel. Doar dă un click pe adresă şi eşti acolo!

| Alysée a răspuns:

M-am uitat la tot si mia placut.ai potential, chiar e dragut e blogul tau scrii ce vrei pe el.