| jokiss a întrebat:

Intrebare pentru fete: Vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre blogul meu si as vrea sa stiu ce v-ar placea sa gasiti pe un blog, ce informatii. Multumesc! :)
http://beautifulwomenn.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Este un blog destul de interesant... dar mai trebuie sa pui mai multe articole (presupun ca de abia esti la inceput)
Poti sa faci niste idei de machiaj (nu neaparat videoclipuri), poti sa spui ce se poarta anul asta, si horoscop daca vreiwinking
Bafta! Si sper ca te-am ajutat happy!

| jokiss explică (pentru Adde29):

Am si eu multe idei de subiecte, dar il am de cateva zile. Cu machiajul nu prea le amhee hee asa ca prefer sa scriu despre subiecte pe care sunt sigura. Ms pentru sfaturi happy

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Pare interesant. Esti abia la inceput. Continua! happy

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Salut!
De acum iti urmaresc blogul! E interesant, dar mi-as dori sa vad mai multe review-uri (cu swatch-uri pleasse!)
M-ar incanta daca ai putea sa faci review la rujul preferat? Te rog frumoooos!
Sper ca te-am putut ajuta.
Te pup!

| jokiss explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Ms frumos pentru apreciere. O sa fac mai multe review-uri, dar atat timp cat te am doar pe tine la abonati, parca nici nu am tragere de inimahee hee
Eu nu prea ma pricep la machiaj, "specialitatea" mea este ingrijirea, creme, tratamente, "leacuri babesti"... Cu machiajul sunt paralela pentru ca nu folosesc asa ceva. Eu merg mai mult pe natural. Trusa mea de machiaj contine multe corectoare, rimeluri, fond de ten, pudra, creion de sprancene si ocazional un tus si un blush. hmmm... buna idee de subiect.hee hee